O SPIRIT Magazínu

Spirit Magazín je novým společným projektem společnosti Storyous, start-upu vyvíjejícího pokladní systém od roku 2013, a časopisu Barlife, který mapuje nápojovou gastronomii již od roku 2004. Online magazín Spirit vznikl s ohledem na čtenáře původních médií a jeho cílem je propojit svět profesionální gastronomie se světem nadšenců, kteří se stále více zajímají o to, co mají na svém talíři či ve sklence.

Vznikem online magazínu Spirit tak na mediální trh přichází nový silný hráč v oblasti gastronomie a mixologie, jehož neskromným cílem je stát se největší a nejlepší platformou propojující svět gastroprofesionálů a foodie komunity.

—————————————————-

O Storyous:

Storyous spustil svůj online magazín v březnu roku 2016. Publikoval v něm především praktické texty a návody pro řízení podniků, reportáže z gastronomických akcí, ale také informace o nových podnicích nebo rozhovory s důležitými osobnostmi české gastronomické scény. Společnost Storyous vyvíjí nadupaný pokladní systém pro všechny majitele podniků, kteří chtějí vědět, co se u nich děje (i když tam nejsou).

O Barlife:

Specializovaný dvouměsíčník vychází od roku 2004 a je určen v první řadě profesionálům z gastronomie, tedy majitelům, manažerům a zaměstnancům podniků vyšší a nejvyšší kategorie v České a Slovenské republice. Barlife je podle britské analytické společnosti The IWSR „nejlepší časopis o nápojích ve střední Evropě“. Na svém kontě má úspěšné akce jako Ginfest, Rumfest či Prague Bar Show.


Chcete se s námi spojit? Napište nám na marketing@storyous.com.